kategorijos

knygos

Naujienos Akcijos % Automobiliai Detektyvinės istorijos Dovanų leidiniai Ekonomika Ezoterika, Astrologija, Magija Grožinė literatūra Kompiuterinės technologijos Medicina ir sveikata Namai, buitisir laisvalaikis Psichologija, filosofija Romantika Šiuolaikinė ir klasikinė literatūra Sportas, ginklai ir žvejyba Suvenyrai. Aksesuarai Užsienio kalbos, žodynai Vadovai, atlasai Vaikų literatūra Книги на английском языке Книги на украинском языке

Dovanų kortelės

žaidimai, žaislai

prekės mažyliams

prekės šventėms

prekės mokyklai

prekės tapybai, rankdarbiams ir pomėgiams

tradicinės prekės

kitos prekės

leidykla

Siuntimas ir apmokėjimas

1. PRISTATYMAS

Mnogoknig sandėlis yra Latvijoje.

Užsakymų iš Lietuvos apdorojimas trunka 4-5 darbo dienas.

Tuo laikotarpiu, kai gauname daug užsakymų, užsakymai gali būti apdorojami 7-9 darbo dienas! Mes darome viską, kad prekes pristatytume jums kuo greičiau.

Pristatymas per Omniva vykdomas, kai užsakymas yra paruoštas, tai gali užtrukti 1-2 savaites.

Užsakymus į parduotuves siunčiame kartą per savaitę.

Kai užsakymas bus priimtas apdorojimui, atsiųsime Jums žinutę.

Jei turite klausimų skambinkite - (8 ~ 5) 2130246, +371 29618670

Pristatymo ir apmokėjimo galimybės

Užsisakyti galite patys mūsų parduotuvėse Lietuvoje: 

Prekybos centre „Akropolis“ Vilniuje. Ozo g. 25. Užsakymą galima apmokėti internetu ir vietoje grynais arba kortele.

Tinklo “KNYGŲ PASAULIS” parduotuvėse (adresaiir “Mnogoknig” parduotuvėje prekybos centre Akropolis, Vilniuje

Atsiskaityti už užsakymą parduotuvės kasoje galite grynais

 NEMOKAMAI

Pristatymo į Omniva paštomatus kaina - €3.99virš 5€ -  NEMOKAMAI!  

Pristatymas per kurjerį Vilniuje - €5.99

Pristatymas Lietuvoje - €7.99

 

 Pristatymo į Omniva paštomatus:


Ø Mokėjimo būdas – banko pavedimas

Ø Maksimalus siuntos svoris - 30 kg.

Ø Maksimalus siuntinio dydis – 38 x 64 x 39 cm.

Ø Pristatymo kaina į Omniva siuntų automatą -  3.99 €  

Ø Pristatymo kaina į Omniva siuntų automatą užsakymams nuo 50 € -  NEMOKAMAS!

  

Kai siunta bus pristatyta į nurodytą Omniva siuntų automatą, gausite SMS kodą.

Siuntinys siuntų automate saugomas 7 dienas.

 

Užsakymo pristatymas Europos Sąjungoje:

Užsakymus pristato kurjerių tarnyba VENIPAK, DPD arba ar Latvijas Pasts.

Pristatymo kaina:

Užsakymai iki 100 € - 25,00 €

Užsakymai virš 100 € – nemokamai*

Užsakymo pristatymas į kitas šalis pagal pageidavimą.

*Norvegija, Šveicarija – siuntimas MOKĖTAS už bet kokį užsakymą!

Prie mokamo pristatymo pridedamas muitas Norvegija (+25 eurai), Šveicarija (+18 eurai).

Siuntimo kaina skaičiuojama nuo užsakymo svorio ir tūrio + muito mokestis.


*Pristatymas į salas vykdomas Latvijos paštu (Kipras, Kanarų salos, Malta, Graikijos salos ir kt.)

- pristatymo kaina skaičiuojama nuo užsakymo svorio ir apimties.

Mūsų puslapiai patogiems užsakymams:
Latvija: www.mnogoknig.lv
Estija: www.mnogoknig.ee
Lietuva: www.mnogoknig.lt
Europa: www.mnogoknig.eu
Jungtinė Karalystė: www.mnogoknig.co.uk

-- -- -- 

2. PREKIŲ GRĄŽINIMAS

2.1 Prekių grąžinimo politika

Teisė atsisakyti sutarties

Sutarties atsisakymas Civilinio kodekso 6.22810 straipsnio pagrindu: Pirkėjas (vartotojas) turi teisę atsisakyti E. parduotuvėje sudarytos prekių pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdamas apie tai Pardavėjui raštu ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo dienos. Sutarties atsisakymas įvykdomas užpildant sutarties atsisakymo formą. Sutarties atsisakymo formą galima rasti čia: 

 

 Nekokybiškos prekės grąžinimo atveju pildomos formos: 

Pranešimą apie sutarties atsisakymą ir kitą Pardavėjo nurodytą informaciją Pirkėjas privalo pateikti Pardavėjui el. paštu:  [email protected].

Pirkėjas (vartotojas), atsisakęs sutarties pagal Civilinio kodekso 6.22811 straipsnio 9 dalį, turi sumokėti Pardavėjui pagrįstas išlaidas, įskaitant pristatymo išlaidas. Pristatymo mokestis Pirkėjui negrąžinamas, išskyrus atvejus, kai sutarties atsisakyta iki prekių perdavimo kurjeriui dienos (t. y. iki tos dienos, kai Pardavėjas perduoda prekes siuntos pristatymo paslaugas teikiančiai bendrovei). Pirkėjas yra informuojamas, kad prekės siuntos pristatymo paslaugas teikiančiai bendrovei gali būti perduotos ir anksčiau nei numatytą prekių pristatymo Pirkėjui dieną (1-2 dienomis anksčiau).

 2.2. Vartotojui atsisakius sutarties, grąžinamos už prekes sumokėtos sumos ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kurią Mnogoknig buvo pranešta apie vartotojo sprendimą atsisakyti šios sutarties, jei vartotojas grąžino prekes, atitinkančias šių Taisyklių reikalavimus:

  2.2.1. Pateikęs raštišką pranešimą apie sutarties atsisakymą ir kitą Pardavėjo nurodytą informaciją, Pirkėjas privalo ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų grąžinti prekę (jeigu ji buvo pristatyta) šiose Taisyklėse nustatyta prekių keitimo ir grąžinimo tvarka. Šis prekių grąžinimo terminas taikomas visiems prekių grąžinimo atvejams (t. y. ir grąžinant ar keičiant nekokybiškas prekes).

2.2.2 Taisyklių 5.1. punkte numatyta teise gali pasinaudoti tik toks Pirkėjas, kuris pagal LR Vartotojų teisių apsaugos įstatymo nuostatas pripažintinas vartotoju, t. y. fizinis asmuo, su savo verslu, prekyba, amatu ar profesija nesusijusiais tikslais (vartojimo tikslais) siekiantis sudaryti ar sudarantis sutartis.

2.2.3. Civilinio kodekso 6.22810 str. 2 d. numatyti atvejai, kada Pirkėjas (vartotojas) negali pasinaudoti Taisyklių, įskaitant, kai sutartis sudaryta dėl:

a) greitai gendančių prekių ar prekių, kurių galiojimo laikas yra trumpas;

b) supakuotų prekių, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių.

Sumokėtos sumos grąžinamos išimtinai tik mokėjimo pavedimu į nurodytą atsiskaitomąją banko sąskaitą po prekių grąžinimo Mnogoknig šiose Taisyklėse nurodytu būdu ir patikrinimo.

Prekės grąžinamos išimtinai tik Mnogoknig užsakytam kurjeriui, nepriklausomai nuo kliento pasirinkto pristatymo būdo. Tuo atveju, jei prekės grąžinamos ne dėl kokybės trūkumų (t. y., naudojantis sutarties atsisakymo teise), prekių grąžinimo paslauga apmokestinama (pagal nustatytus tarifus). Prekių grąžinimo mokestis išskaičiuojamas iš klientui grąžintinos už prekes sumos.

Vartotojo teisė atsisakyti sutarties bus taikoma išskirtinai toms prekėms, kurios grąžinamos tos pačios būklės, kokią jis gavo pristatymo metu.

Nebus grąžinamos jokios išmokos, jei prekės nėra tos pačios būklės kokios buvo pristatymo metu, taip pat jei jos buvo sugadintos.

Prekės turi būti grąžintos naudojant originalią nesugadintą ir nepažeistą pakuotę.

Patikrinus grąžintą prekę, Mnogoknig vartotoją informuos, jei grąžinimas neatitinka grąžinimo politikos sąlygų. Jei nustatoma, kad vartotojas gali pasinaudoti teise atsisakyti sutarties (prekė atitinka tokiais atvejais grąžinamoms prekėms keliamus reikalavimus), sumokėta už prekę sumą bus išmokama kaip galima greičiau, visais atvejais ne vėliau nei per 14 dienų nuo datos, kai informuojate apie savo ketinimą atsisakyti sutarties, jei buvo grąžinta prekė ir atliktas jos patikrinimas. Nepaisant pirmiau minėtų sąlygų, Mnogoknig turi teisę sumokėtų sumų negrąžinti tol, kol prekės nebus grąžintos ir patikrintos.

3. PRANEŠIMAI, KLAUSIMAI

3.1    Pastabos ir pasiūlymai visada yra laukiami. Prašome bet kokias pastabas ir pasiūlymus, kaip ir bet kokias užklausas, skundus ar reikalavimus teikti telefonu +370 (648) 88 037, mūsų pašto adresu [email protected].

3.2    Šiuo atžvilgiu, jei mūsų produktai pirkti E. parduotuvėje, Mnogoknig, atitinkamai pagal ES Reglamentą Nr. 524/2013, informuoja vartotojus, kad jie turite teisę kreiptis dėl vartojimo ginčų sprendimo neteisminiu būdu per internetinę platformą, prieinamą adresu http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

3.3    Pagal Lietuvos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymą, įstaiga, neteismine tvarka sprendžianti vartotojų pretenzijas - Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, adresas: Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, www.vvtat.lt.

-- -- -- 

Vadovaudamiesi ES teisės aktais  dėl melagingos (klaidinančios) informacijos skleidimo ir kovos su dezinformacija, E.parduotuvė pasilieka teisę nepriimti tvarkyti ir/ar atšaukti/anuliuoti bet kokį interneto užsakymą bet kuriame jo apdorojimo, vykdymo, pristatymo, išdavimo etape, nepaisant to, ar jis buvo apmokėtas  ar ne.  Pavyzdžiui, taisyklė gali apimti knygas autorių, kuriems taikomos ES sankcijos. Už apmokėtą ir atšauktą užsakymą internetu, pinigai klientui grąžinami per įstatymų nustatytą laikotarpį.

;