категории

книги

Новинки Акции % Автомобили Детективы, боевики Детская литература Дом, быт, досуг Иностранные языки, словари Книги на английском языке Книги на украинском языке Компьютерные технологии Любовный роман Медицина и здоровье Подарочные издания Психология, философия Путеводители, атласы Современная и классическая литература Спорт, оружие, рыбалка Сувениры. Аксессуары Фантастика Эзотерика, астрология, магия Экономическая литература

Подарочные карты

игры, игрушки

товары для малышей

товары для праздника

товары для школы

товары для живописи, рукоделия и хобби

традиционные товары

другие товары

издательство

Условия использования

Naudojimosi sąlygos

 

Ši sutartis sudaryta tarp UAB Mnogoknig, registracijos numeris 305888440, registracijos adresas: J. Savickio g. 4-7, LT-01108 Vilnius (toliau – Bendrovė), ir fizinis ar juridinis asmuo (toliau – Pirkėjas), perkantis prekes Bendrovės internetinėje parduotuvėje www.mnogoknig.lt (toliau – e-parduotuvė).

 

1. Sutarties dalykas.

Nuotolinė sutartis – tai Pirkėjo ir Bendrovės sutartis, pagrįsta Bendrovės pasiūlymu internetu. Nuotolinė sutartis taikoma visiems Bendrovės internetinėje parduotuvėje atliekamiems užsakymams.

 

2. Nuotolinės sutarties įsigaliojimas.

Nuotolinė sutartis įsigalioja, kai tik Pirkėjas internetu pateikia užsakymą ir gauna Bendrovės patvirtinimą, kuris po užsakymo įvykdymo automatiškai išsiunčiamas el.paštu po užsakymo suformavimo. Užsakymai ir užsakymų patvirtinimai laikomi gautais, jeigu juos gali gauti šalys, kurioms jie skirti.

 

3. Bendrosios prekių užsakymo taisyklės.

Pirkėjas Bendrovės internetinėje parduotuvėje gali pirkti ir be išankstinės registracijos, ir tai neturi įtakos Sutarties sąlygoms.

 

Norėdami pateikti užsakymą internetinėje parduotuvėje:

1. Pirkėjas turi paspausti mygtuką „Pirkti“ šalia dominančios prekės;

2. Norėdami užsisakyti pasirinktą prekę, spustelėkite viršutiniame dešiniajame puslapio kampe esantį langelį, kuriame rodoma informacija apie pirkinių krepšelio turinį. Grįžti į internetinę parduotuvę, pasirinkti papildomas prekes, o po to vėl grįžti į krepšelį galite paspaudę viršutiniame dešiniajame puslapio kampe esantį laukelį, kuriame rodoma informacija apie Pirkėjo prekių krepšelio turinį;

3. Norėdami pateikti užsakymą, turite užpildyti informaciją apie Pirkėją. Norėdamas užbaigti užsakymo apdorojimą, Pirkėjas turi sutikti su puslapyje nurodytomis sąlygomis. Po to suaktyvinamas mygtukas “Suformuoti užsakymą“, kurį paspaudus registruojamas užsakymas. Užregistravus užsakymą pasirodo tekstas „Ačiū! Jūsų užsakymas išsaugotas. Netrukus su jumis susisieksime“.

 

Taip pat galite pateikti užsakymus:

 - bet kuriuo paros metu pateikiant užsakymą internetinėje parduotuvėje;

 - skambinant darbo dienomis nuo 10:00 iki 17:00 telefonu +370 648 88037;

 

Užsakydami telefonu ar el.paštu, turite nurodyti:

 - Produkto pavadinimą;

 - prekės kaina;

 - vardas, pavardė / įmonės pavadinimas;

 - asm. kodas / reg. įmonės numeris. (taip pat PVM mokėtojo kodas ir juridinis adresas);

 - pristatymo adresas;

 - Kontaktinis numeris

 – El. paštas 

 

Užsakymas vykdomas darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. Jei užsakymas pateikiamas kitu laiku, jis bus įvykdytas kitą darbo dieną.

 

Gavusi užsakymą, esant poreikiui, Bendrovė susisieks su Pirkėju dėl informacijos patikslinimo ir/ar užsakymo patvirtinimo.

 

4. Užsakymo apmokėjimo sąlygos.

Pirkėjas gali sumokėti už pirkinį internetinėje parduotuvėje:

 - atlikęs pavedimą;

 - grynaisiais, gavus Prekes.

 

Užpildžius informaciją užsakymo formoje, Pirkėjo nurodytu elektroninio pašto adresu bus išsiųsta sąskaita faktūra, kurią reikia apmokėti prieš gaunant prekes. Sąskaitoje bus pateikti visi duomenys, reikalingi apmokėjimui interneto banke arba banko skyriuje. Pirkimas bus laikomas apmokėtu, o prekės pristatymas bus atliktas po pinigų gavimo į Bendrovės sąskaitą.

 

5. Pristatymo sąlygos

Prekes galima gauti:

 - Bet kurioje iš Bendrovės parduotuvių Pirkėjo pasirinkimu nurodytu parduotuvės darbo laiku. Prekių gavimas Bendrovės parduotuvėje yra nemokamas.

 - Per kurjerių paslaugų teikėją ir internetinėje parduotuvėje nurodytus pristatymo paslaugos įkainius.

Siuntimo išlaidos į kainą neįskaičiuotos!

 

Įmonė pasilieka teisę nepristatyti/perduoti prekių, jeigu Pirkėjas už prekes nesumokėjo.

Prekių kainos nurodytos su pridėtinės vertės mokesčiu (PVM). Siuntimo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Siuntimo išlaidos gali skirtis priklausomai nuo pristatymo regiono ir prekės svorio / dydžio / pakuotės.

Įmonė neatsako už subjektyvias prekės savybes, tokias kaip knygos, laikmenos, garso įrašai, skaitmeninis turinys ir pan.!

 

6. Garantija

Įmonės internetinėje parduotuvėje siūlomoms prekėms suteikiama garantija pagal prekės gamintojo nurodytas garantinio aptarnavimo sąlygas, bet ne trumpiau kaip 2 metai.

 

Jei garantinio laikotarpio metu atsiranda pretenzijos isigytai prekei, Pirkėjas gali kreiptis į Bendrovę pateikdamas prekes ir apmokėjimą patvirtinančius dokumentus. Nustačius gamybos broką, Įmonė įsipareigoja prekę pakeisti į atitinkamas prekes. Jeigu naudojimo metu nustatomas prekės trūkumas, atsiradęs dėl Pirkėjo kaltės, prekė nekeičiama.

 

Garantija anuliuojama, jei:

 - asmeniniam (buitiniam) naudojimui skirtos prekės buvo naudojamos ne pagal paskirtį;

 - gaminys buvo naudojamas nesilaikant naudojimo instrukcijose pateiktų įspėjimų;

 - buvo nustatyta, kad prekė buvo taisyta nekvalifikuotai;

 - buvo atlikti gaminio dizaino pakeitimai;

 - prekės serijos numeris neįskaitomas, buvo pakeistas arba pašalintas.

 

Garantija negalios, jei bus nustatyta, kad žalą sukėlė:

 - svetimkūnių, vabzdžių, skysčių ar kitų medžiagų patekimas į prekes;

 - dėl stichinių nelaimių, gaisrų ir nelaimingų atsitikimų;

 

Pirkėjo pretenzijos dėl įsigytų prekių kokybės sprendžiamos vadovaujantis Ministrų kabineto 2006-08-01 nuostatų Nr.631 „Vartotojų pretenzijų dėl prekių ar paslaugų neatitinkančių prekių ar paslaugų pateikimo ir nagrinėjimo tvarka. reikalavimai."

 

7. Nuotolinės sutarties vykdymo laikas.

Bendrovė įsipareigoja vykdyti nuotolinės sutarties sąlygas Lietuvos Respublikos teritorijoje ne vėliau kaip per 30 dienų nuo Pirkėjo užsakymo gavimo arba pagal sąlygas, nurodytas ne Lietuvas Respublikos teritorijoje.

Jeigu Bendrovė negali įvykdyti sutarties dėl Pirkėjo užsakytų prekių trūkumo, Bendrovė apie tai informuoja Pirkėją. Tokiu atveju Bendrovė gali pasiūlyti Pirkėjui lygiavertę prekę.

 

8. Teisė atsisakyti

Pagal Lietuvos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymą Pirkėjas per 14 kalendorinių dienų gali pasinaudoti atsisakymo teise ir vienašališkai nutraukti nuotolinės sutarties bei grąžinti Bendrovės internetinėje parduotuvėje įsigytas prekes.

Atsisakymo teisės įgyvendinimo terminas skaičiuojamas nuo tos dienos, kai Pirkėjas gavo prekę ar jos dalį (prekes) (tais atvejais, kai užsakymas buvo įvykdytas iš dalies).

 

Pirkėjas negali pasinaudoti teise atsisakyti sutarties, jeigu:

 - užsakytos prekės negali būti grąžinamos dėl savo pobūdžio (pavyzdžiui, higienos prekės ir pan.), jos greitai genda arba jas galima greitai panaudoti;

 - Pirkėjas atidarė bet kurios duomenų laikmenos pakuotę.

 

Pagal Vartotojų teisių apsaugos pagrindų įstatymo 12 straipsnio šeštąją dalį vartotojas atsako už prekės kokybės ir saugos palaikymą sutarties atsisakymo teisės įgyvendinimo laikotarpiu. Bendrovė pasilieka teisę nesuteikti Pirkėjui sutarties atsisakymo teisės arba imti kompensacinį mokestį, jeigu prekė yra sugadinta dėl neatsargaus elgesio su preke ar instrukcijomis, pametus originalią prekės pakuotę ar labai pažeista jos pakuotė.

 

9. Prekių grąžinimo tvarka.

Pirkėjas, grąžindamas įsigytas prekes, privalo pateikti Pirkėjo tapatybę įrodantį dokumentą ir pirkimą patvirtinantį dokumentą. Nuotolinės sutarties sąlygas atitinkančias prekes pirkėjas gali grąžinti per 14 kalendorinių dienų.

 

10. Konfidencialumas.

Bendrovė įsipareigoja neatskleisti ir neperduoti informacijos apie Pirkėją tretiesiems asmenims be raštiško Pirkėjo sutikimo, išskyrus Lietuvos Respublikos norminių teisės aktų ar šios sutarties pažeidimo atvejus.

 

11. Kitos nuostatos.

Pirkėjas, pateikdamas užsakymą, įvesdamas reikiamą informaciją patvirtina, kad susipažino ir sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų naudojami tam, kad Bendrovė galėtų priimti Pirkėjo užsakymą ir pristatyti prekes pagal Pirkėjo teisės aktų reikalavimus. Lietovos Respublika. Pirkėjas, suvesdamas informaciją, sutinka, kad pranešimai, susiję su Pirkėjo užsakymo tvarkymu, būtų siunčiami nurodytu elektroninio pašto adresu.

 

Pardavėjas pasilieka teisę informuoti Pirkėją apie naujas prekes, nuolaidas, paslaugas.

 

Prekių aprašymai yra pagrįsti gamintojo pateikta informacija apie gaminį, aprašymai ir paveikslėliai yra tik informacinio pobūdžio, galimi eksploataciniai pakeitimai. Prekių komplektacija ar parametrai gali būti koreguojami pagal gamintojų nurodytus pakeitimus.

 

Be tikslios informacijos apie tai, ar dominanti prekė yra sandėlyje, Pirkėjas gali sužinoti darbo dienomis nuo 10:00 iki 18:00 nurodytu kontaktiniu numeriu. Jeigu Pirkėjo pasirinktos prekės sandėlyje nebeliks, Bendrovė pasiūlys ją pakeisti lygiaverte arba gauti po kito prekės pristatymo.

 

12. Sutarties terminas.

Sutartis įsigalioja nuo Pirkėjo Prekių užsakymo momento ir galioja tol, kol Susitariančiosios Šalys visiškai įvykdys savo įsipareigojimus viena kitai.

 

13. Įmonės rekvizitai

Pavadinimas: UAB Mnogoknig

Registracijos numeris: 305888440

PVM mokėtojo registracijos numeris: LT100014376917

Juridinis adresas: J. Savickio g. 4-7, LT-01108 Vilnius

Internetinės parduotuvės www.mnogoknig.lt

Bankas: AB Siauliu bankas

IBAN: LT277180300046467634

 

Telefonas: +370 648 88037

;